Kategorija

Nuotolinio Valdymo YT-REMO "Bluetooth" automobilinis adapteris YT-BTA

Nauja

€15.53

Yra sandėlyje

Žymos: "bluetooth" automobilio kontrolės, nuotolinio "bluetooth" automobilio, yt-bta, Pigūs "bluetooth" automobilio kontrolės, Aukštos Kokybės nuotolinio automobilio "bluetooth", Kinija yt-bta Tiekėjų.

YT-REMO Remote Control "Bluetooth" Automobilinis Adapteris YT-BTA:

Next Track / Previous Track / Pirmyn / Persukimo Atgal / Atsakymas / Hang-up / Play / Pause

Darbo su "Bluetooth" Automobilinis Adapteris YT-BTA:

Nuotolinio Valdymo įrenginio funkcija įžanga:

YT-BTA numatyta išplėtimo lizdas nuotolinio valdymo pulto, leidžia vartotojams pridėti specialų nuotolinio valdymo prietaisas(nėra standarto dalis, reikia įsigyti atskirai ). Nuotolinio valdymo prietaise yra integruota su Atsiliepti/baigti mygtuką, ankstesnio įrašo mygtuką ir šalia kelio mygtuką, galėtų pasiekti kai kurias funkcijas, kad OEM automobilio stereo negali padaryti. Jo veikimas yra daugiau intuityvus ir patogus. Išvaizda ir mygtukai, funkcijos nustatymas yra keičiamas taip:

Kaip paveikslėlyje, mygtukus iš kairės į dešinę yra Ankstesnio Takelio, Atsiliepti/baigti, Šalia Kelio.

Nuotolinio valdymo įrenginys yra mažas , lankstus, įdiegti ir išdėstymas automobilį. Tiesiogiai prijunkite jį į nuotolinio valdymo lizdą YT-BTA modulį, ir tada įdėkite jį į tinkamą poziciją automobilį.

Atsakyti/skambinti

1. Kai yra įeinantis skambutis, spauskite Nuotolinio Valdymo pulto mygtuką Atsiliepti/baigti, į jį atsakyti arba paspaudę Nuotolinio Valdymo pulto mygtuką Atsiliepti/baigti jį atmesti. Paspaudę nuotolinio valdymo mygtuką Atsiliepti/baigti per pokalbį bus baigti esamą skambutį.

2. Kai "Bluetooth" ryšys yra išjungtas, spauskite Nuotolinio Valdymo pulto mygtuką Atsiliepti/baigti YT-BTA bus automatiškai prisijungti prie paskutinio prijungto prietaiso.

3. Kai YT-BTA ir mobilusis telefonas yra prijungtas per "Bluetooth", Dukart paspaudę Nuotolinio Valdymo pultas Atsiliepti/baigti mygtuką, bus pasiekti numerio perrinkimą, vėliausiai rinktų telefono numerį. Kai du mobiliojo ryšio telefonus, prijungtus prie YT-BTA per "Bluetooth" tuo pačiu metu, tik mobilųjį telefoną, kaip pagrindinis įrenginys sugeba reaguoti į komandą numerio perrinkimą, paskutinis, vadinamas numeris.

4. Nesvarbu, dabartinis "Bluetooth" prietaisas prijungtas sėkmingai, ar ne, paspaudę Nuotolinio Valdymo pulto mygtuką Atsiliepti/baigti 5 sekundes, YT-BTA bus įvesti porą statusą, šiuo metu YT-BTA yra galima aptikti kiti "Bluetooth" prietaisai. Jei "Bluetooth" ryšys jau sėkmingai, buvusios operacijos bus atjungti esamą ryšį ir YT-BTA poravimo statusą.

5. Per pokalbį,jei kažkas jums skambina iš to paties mobiliojo telefono, skambučių tonų išeis iš automobilio garsiakalbius (Jei mobiliuoju telefonu, ir subjektas palaiko), vartotojas gali paspausti Šalia Kelio mygtuką, norėdami baigti esamą skambutį ir atsiliepti ateinančių skambučių. Jei spauskite Previous Track mygtuką, pirmasis skambutis gali būti saugomos ir ateinančiais skambutį bus atsiliepta. Jei norite persijungti atgal į pirmąjį skambutį ir pasilieka antrą skambutį, galite dar kartą paspauskite Ankstesnio Takelio mygtuką ant nuotolinio valdymo pultas;Jei norite persijungti atgal į pirmąjį skambutį ir nėra pasilieka antrą skambutį, galite paspauskite Šalia kelio mygtuką.

6. Jei yra du mobiliuosius telefonus tiek susiję su YT-BTA tuo pačiu metu, kai mobilusis yra pagal pokalbį ir skambinti ateina iš mobiliesiems B, vartotojas gali paspauskite nuotolinio valdymo mygtuką, esantį Šalia Kelio pakabinti esamą pokalbį ir atsiliepti ateinančių skambučių.

7. Palaikykite mygtuką Atsiliepti/baigti mygtuką ant nuotolinio valdymo pultas * 2 sekundes per pokalbį, pokalbio pervedimai iš "Bluetooth" laisvų rankų mobilusis telefonas privačių statusą. Palaikykite mygtuką Atsiliepti/baigti mygtuką ant nuotolinio valdymo pultas * 2 sekundes dar kartą, skambinkite grįžta į "Bluetooth" laisvų rankų dar kartą. Išjungus automobilis stereo-per pokalbį taip pat gali perkelti skambutį į mobilųjį telefoną. Jei vartotojai jau turi nuotolinio valdymo mygtuką, per pokalbį vartotojai gali turėti Atsiliepti/baigti mygtuką 2 sekundes ir skambinimo pervedimai iš "Bluetooth" laisvų rankų privatiems mobiliojo telefono pokalbį.

A2DP muzikos atkūrimo

Kai mobilusis telefonas yra pagal statusą, A2DP muzikos atkūrimo, vartotojai taip pat gali veikti mobilusis telefonas muzikos per nuotolinio valdymo pultu, siekiant Pristabdyti/Leisti, Prev/Next Track, Greitai pirmyn/atgal funkcijas. Išsamiai funkcijos yra tokios pačios kaip ir originalus automobilio stereo

1. Pagal A2DP muzikos atkūrimo statusą, Paspauskite Atsiliepti/baigti mygtuką ant nuotolinio valdymo įrenginys pasiekia Pause/Play " funkcija.

2.Paspauskite Ankstesnio takelio mygtuką【| >|】 pasiekia Ankstesnio Takelio ir Šalia Kelio funkcijas mobiliajame telefone.

3.Holdingo Ankstesnio takelio mygtuką【| >|】pasiekia Greitai pirmyn/atgal funkcijas mobiliajame telefone.

Garso reguliavimas ant YT-BTA

Tik tuo atveju, jei YT-BTA su Nuotolinio valdymo pultu, BTA galėtų pasiekti garsumo reguliavimas funkcija. Garso reguliavimas HFP "Bluetooth" telefono skambučių ir garso reguliavimas A2DP muzikos žaisti, jie yra vienas nuo kito nepriklausomi. Garso nustatymai bus išsaugoti automatiškai, kai koreguojamos, kuris galioja tik dabartinę mobiliųjų telefonų. Jei keičiant kitą mobilųjį telefoną, garso nustatymas turi būti koreguojami dar kartą. Išsamiai nustatymo metodai taip:

Pakuotės Svoris 0.1kg (0.22lb.)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Dydis 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
Modelio Pavadinimas YT-REMO
OSD Kalba Lietuvių
muzikos valdymas Next Track/Previous Track/Pirmyn/Persukimo Atgal
Ekrano Dydis 2.5"
Rezoliucija Kaip automobilio radijo ekranas
Įtampa 12V
Prekės Pavadinimas YATOUR
Specialios Funkcijos MP3 Grotuvai,Bluetooth
Įdiegti Dydis 1 Din
spalva Juoda
Kompiuterio Atminties Dydis Kaip "Bluetooth" Prietaisu
Galia Kaip Automobilio Radijo
Medžiagos Tipas Plastikiniai
Telefono skambučiu funkcija Atsakyti/Hang-up/Play/Pause
Radijo Dažnių Atsaką Kaip Automobilio Radijo
Elemento Dydis 72*62*18mm
Prekės Svoris 0.1kg

Parašyti atsiliepimą

Nuotolinio Valdymo YT-REMO

Nuotolinio Valdymo YT-REMO "Bluetooth" automobilinis adapteris YT-BTA

YT-REMO Remote Control Bluetooth Automobilinis Adapteris YT-BTA: Next Track / Previous Track / Pirmyn / Persukimo Atgal / Atsakymas / Hang-up / Play / Pause Darbo su Bluetooth Automobilinis Adapteris YT-BTA: Nuotolinio Valdymo įrenginio funkcija įžanga: YT-BTA numatyta išplėtimo lizdas nuotolinio valdymo

Panašūs produktai

Produkto sėkmingai įtraukta į produktų palyginimą!